HomeShowbiz

Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare i jep fund lidhjes 3 vjeçare me …

Tre vite më parë, ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci, bëri publike lidhjen e tij me balerinën Samanta Togni, të cilën e njihte prej 6 vitesh.

Por balerina ka habitur me deklaraten e saj, “Po, është e vërtetë, ne u ndamë. Nuk ndjej se duhet të jap deklarata të tjera”, ka thënë Samanta.

Kujtojmë se para lidhes me Samanta-n, Panucci është divorcuar nga partnerja e mëparshme me të cilën ka qenë i martuar prej 9 vitesh dhe ka një djalë.


TË NGJASHME