HomeRajon

Ish-zyrtari grek gjendet i shkrumbuar në makinë

Pasditen e së martës  në Greqi, një person u gjet i djegur në një makinë të shkrumbuar nga flakët në zonën e Fokidës,  në rrugën që shpie nga Amfisa në Prosilio.

Forcat policore janë duke hetohuar nëse ngjarja është një aksident apo  një veprim kriminal.

Sipas informacioneve më të  fundit  makina është e markës Peugeot dhe dyshohet se i takon një banori 60-vjeçar nga Amfissa, një ish-zyrtar i burgut.


TË NGJASHME