HomeLajme

Ishte duke raportuar live nga Tirana, gazetarja puthet nga tifozi holandez

Një surpirzë e papritur i ka ndodhur një gazetareje shqiptare e cila ishte duke raportuar nga Tirana në lidhje me atmosferën e tifozëve të Feyenoord-it. Befas njëri prej tifozëve holandezë e ka puthur gazetaren, duke bërë me të edhe shenjën e zemrës dhe duke e puthur sërish.

Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e Conference League sonte.


TË NGJASHME