HomeShowbiz

Ja çfarë bën Luana në 4:00 të mëngjesit

Luana Vjollca do të rikthehet së shpejti me projekte të reja televizive.

Moderatorja shqiptare ka treguar se po e merr seriozisht pjesën e stërvitjes, për të mbajtur trupin në formë, pasi ka publikuar sot një seri videosh ku shfaqet duke vrapuar në orën 4:00 të mëngjesit

“Nuk më zë gjumi kështu që po dal për vrap”, shprehet ajo krah videove.

Të gjithë jemi në pritje të klipit të saj më të ri me këngëtarin spanjoll, Jay Santos.

Xhirimet e këngës kanë filluar dhe moderatorja ka qenë tejet aktive në Instagram, duke ndarë detaje nga prapaskenat.


TË NGJASHME