HomeShowbiz

Ja çfarë bën Meghan Markle, pas gjithë dramës në familjen mbretërore!

Meghan Markle dhe bashkëshorti i saj princ Harry, para disa ditësh tronditën botën me deklaratën e tyre se do të tërhiqeshin nga familja mbretërore dhe do të krijonin pavarësi financiare. Ndërsa drama në familjen mbretërore vazhdon, Meghan Markle e cila ndodhet në Kanada, ka vizituar një qendër grash.

Qendrën e Grave në Downtown Eastside (DEWC), e ka vizituar edhe Kate Middleton dhe Princ William në një nga turet mbretërore në Kanada, në 2016-ën.

Meghan Markle ishte veshur praktike, me triko, pantallona, xhup dhe çizme dhe në fotot e shkrepura duket që në Kanada po bie borë.


TË NGJASHME