Lajme Showbiz

Ja çfarë po bën Tuna me Patrisin

Ndërsa të gjithë po flasin për të, duket se Tuna nuk po e vret aspak trurin.

Këngëtarja bëri bujë me intervistën e dhënë në emision tek Ermal Mamaqi.

E çifti po shfaqen më të lumtur se kurrë edhe nëfotot e fundit në Instagram.

Së bashku me Tianin ata çifti po duket mjaft bukur, e Tuna këtë fotografi e ka shoqëruar me shprehjen “Familja është e para”.

Related posts

Gara për kryeprokuror, shtyhet miratimi i metodologjisë për …

Klaudia gotanews

Klosi: Asnjë ndryshim mes opozitës që iku dhe atyre që erdhën

Klaudia gotanews

Bora Zemani i thotë lamtumirë flokëve të saj të gjatë

Anxhela news
Na Kontaktoni!