HomeModa

Ja çfarë rrobash përdorin vajzat mbretërore në plazh

Dizajnerja është përshkruar si “Ferrari i bikineve” nga Vogue dhe Beyonce, Sienna Miller, Kontesha e Wessex dhe Dukesha e Kembrixhit kanë veshur të gjitha veshjet e saj të mrekullueshme të plazhit në të kaluarën.

Kur është fjala për stilin mbretëror, ne jemi mësuar t’i shohim ato të veshura në mënyrë shumë modeste me veshjet e duhura në përputhje me protokollin mbretëror . Por, kjo nuk do të thotë se ato nuk kanë gardërobë verore që tregojnë pak më shumë lëkurë.

Sarah, dukesha e Yorkut dhe vajzat e saj Princess Beatrice dhe Eugenie kanë zbuluar se sa shumë i duan dizajnet e Melissa .Ata janë shumë modeste kur është fjala për blerjen e tyre. “Ato vizitojnë dyqanin dhe zgjedhin atë që duan, si të gjithë klientët tanë të tjerë” shpjegoi Melissa.

Edhe gjenerata e re e vajzave mbretërore si Princess Maria-Olympia e Greqisë dhe Danimarkës nuk mund të ndalojë së veshuri të gjitha stilet e fundit.

Më poshtë ju paraqesim disa nga veshjet e tyre gjatë pushimeve verore.

Image result for meghan markle bikini
The Tropical Bikini
Image result for royals in bikini
Image result for royals in bikini
first-ladies-in-swimsuits-photo
Related image

TË NGJASHME