HomeModa

Ja cila është kryefjala e modës për momentin

Mjafton të bësh ‘scroll’ vetëm disa minuta në Instagram dhe të vizitosh profilin e vajzave të famshme dhe do kuptosh që trendi që po shohim kudo kohët e fundit është trendi i puplave, një trend që i përket viteve ‘90.

Instagram-i është vendlindja e lloj-lloj trendeve të çuditshme, veçanërisht atyre të bukurisë. Pikërisht në këtë rrjet social ti arrin të njoftohesh për tendecat më të fundit të modës dhe eshtë një burim frymëzimi se çfarë të veshësh. 

Mesa duket puplat janë kryefjala e modës për momentin. Puplat tani janë përhapur kudo, në fustane, bluza funde etj. Ky lloj detaji i shton më shumë elegancë dhe hijeshi një veshjeje.

elvana.png

kida1.png

era.png

Me pupla roza do të dukeni si një barbie e vërtetë.

lori.png
tayna.png

Gjithashtu do të dukeni kaq sensuale me këtë veshje me pupla.

nora.png

dua_lipa3.png

TË NGJASHME