HomeShowbiz

Ja cila është sfida superseksi për Kim Kardashian…

Kim Kardashian është cilësuar ndër femrat më seksi në planet, tashmë e shëndërruar në një nga femrat më të komentuara në botë.

Mesa duket një kërcënim i ri po vjen për Kim. Bëhet fjalë për 20-vjeçaren Jovana Ventura një instruktore të fitnessit, e cila merret dhe me modelim. 23-vjeçarja komentohet shumë për format e saj super seksi dhe shpesh e krahasojnë me Kim Kardashian.

Pas pjesëmarrjes në një shfaqje të modës nga këngëtari Kanye West, Jovana arriti të sigurojë shumë vëmendje. Jovana Ventura ka qënë e dashura e Justin Bieber dhe numëron shum ndjekës në Istagram.

Përveç stërvitjes dhe modelimit, Jovana është gjithashtu një luftëtare e madhe për të drejtat e kafshëve dhe vullnetare në Qendrën e Kafshëve në Majami.


TË NGJASHME