HomeShowbiz

Ja cila është shqiptarja e parë që ka pozuar për revistën Playboy

Në biografinë e saj shkruan se është e lindur më 10 gusht të vitit 1990 në Prishtinë.

Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”.

Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më të kërkuara të fitnesit në Austri.

Iris është e njohur gjithashtu edhe nga një rol që ajo ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Anna dhe dashuria).

Në Austri ajo ka fituar vendin e tetë në një garë për top-modelen më të mirë.

Për më tepër shikoni disa prej fotove të saj!

A.A/ GotaNews


TË NGJASHME