HomeShowbiz

Ja cilat ishin fustanet që i lanë më pak vend imagjinatës në ‘Grammy’s Award’

Mbrëmja e çmimeve ‘Grammy’s Award’ bëri bashkë natën e kaluar personazhet më të njohur të ‘Hollywood’. Këngëtarët më të njohur dhe më të suksesshëm të momentit si Billie Ellish, Ariana Grande apo Beyonce nuk munguan në këtë ceremoni të mbushur plot emocione për të gjithë.

Billie arriti të fitonte 4 kategori ku ishte nominuar, duke i surprizuartë gjithë, ndërsa pati dhe nga ata artistë, të cilët nuk arritën të rrëmbenin asnjë trofe.

Përpos çmimeve, vëmendje të madhe ka marë edhe ‘look-u’ i tyre. Më poshtë ju sjellim 7 veshjet që i lane më shumë vend imagjinatës në ‘Grammy’s Award 2020’ sipas ‘Cosmopolitan’


TË NGJASHME