HomeModa

Ja cilat janë 10 modelet më “IN” të nuancës lejla të flokëve

Trendi më i ri i flokëve më “IN” është padyshim ngjyra lejla.Ky trend ka pushtuar Instagramin këto kohë.

Askush nuk po e lë kush pa e provuar këtë sezon vere nuancën lejla të flokëve, dhe që me siguri do të vijojë të jetë trend edhe në vjeshtë.

Ja cilat janë 10 modelet më interesante nga Instagrami i fashionistave, që do t’i kopjoni sa hap e mbyll sytë.

1.Modeli Bob i flokëve lejla

2.Modeli gërshet i flokëve lejla

3.Valët lejla

4.Flokët e shkurtër lejla

5.Gërsheti lejla pas koke

6.Kombinimi i lejlasë me blunë

7.Ombre lejla

8.Kaçurrelat lejla

9.Kombinimi i rozës me lejlanë

10.Lejlaja metalike


TË NGJASHME