HomeShowbiz

Ja cili është banori i dytë që lë shtëpinë e “Big Brother Vip”

Një natë me plot emocione ka qenë spektakli i sotëm në “Big Brother Vip”. Banori i dytë që largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është Arditi Çuni. Publiku vendosi që mes 4 të nominuarve, shtëpinë ta linte Arditi si më pak i preferuari.

Ndërkohë që televotimit i shpëtuan, Semi, Kledi dhe Paloma. Arditi është banori i dytë që largohet nga shtëpia pas Elhaid Cufit. Megjithatë mbetet për t’u parë pas mbërritjes në studio kur Arditi hapi edhe goglën, nëse do të ketë mundësinë për rikthim.


TË NGJASHME