HomeShowbiz

Ja detajet që tregojn ftohjen e mardhënieve midis Loredanës dhe Mozzik

Historia e Loredana dhe Mozzik është ndër temat më të komentuara në faqet rozë.

Por duket se marrëdhënia mes tyre nuk po shkon mirë dhe shkak mund të jenë deklaratat e fundit në emisione dhe në rrjete sociale.

Madje edhe koncertet që kishin planifikuar bashkë nuk do i mbajnë.

Pak ditë më parë u vu re se emri i Mozzik qëndronte ende në listën e artistëve të ftuar nga Loredana për turin e saj “King Lori”.

Ata do të mbanin koncert më 10 mars në Gjermani, por Mozzik do të mungojë.

Nuk dihet nëse ka ndikuar edhe lidhja e përfolur e Loredanës me producentin gjerman Macloud.


TË NGJASHME