HomeShowbiz

Ja komenti epik që Romeo la në foton e Jonidës

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të mediave së fundmi, pasi gjatë periudhës së karantinës konfirmuan lidhjen e tyre edhe janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku.

Ata shpesh herë publikojnë foto ose video në Instagram së bashku duke mos u fshehur më.

View this post on Instagram

Peace is the promise you keep [email protected]

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on

Së fundmi Jonida ka publikuar disa foto nga pushimet në jug dhe Romeo nuk i ka rezituar dot.

“Yll deti se qielli ka shumë”, i ka shkruar ai.

“O peshkaqën dëti”, i është kthyer këngëtarja.

Ata ndodhen të dy në jug duke shijuar disa ditë pushimi së bashku e duke ndarë me ndjeksit foto edhe video.


TË NGJASHME