HomeShowbiz

Ja ku do ta shohim Luanën këtë sezon

Sezoni i ri televiziv ka sjellë ndryshime të mëdha në ekran dhe së fundmi, Luana Vjollca i bëri të gjithë lëmsh me një foto në Instagram.

Ditën e sotme Luana e konfirmoi se do të rikthehet me emisionin e saj të famshëm, për të cilin tashmë ka nisur përgatitjet.

Ajo ka publikuar një foto nga zyra, ku shfaqet në tavolinën e punës dhe krahas saj shkruan “Shiko Kush Luan”, duke konfirmuar rikthimin e emisionit edhe këtë sezon.

Megjithatë, ende nuk është bërë e ditur data e nisjes së emisionit.


TË NGJASHME