HomeShowbiz

Ja mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën Demi Lovatos

Pas problemeve të shumta shëndetësore, Demi Lovato ka marrë veten dhe tani i është kthyer normalitetit.

Ajo po shijon jetën në maksimum dhe tani është gati të përjetojë edhe një histori dashurie.

Pak orë më parë, këngëtarja ka bërë zyrtare lidhjen me modelin Austin Wilson në mënyrën më të bukur të mundshme.

Demi ka publikuan në Instagram një foto ku shfaqet mjaft e dashuruar më Austin dhe foton e shoqëron me shkrimin: “Dashuria ime”.

Rreth një orë më vonë, edhe Austin ka bërë të njëjtën gjë dhe tani këngëtarja dhe modeli janë çifti më i ri i showbiz-it.


TË NGJASHME