HomeShowbiz

Ja me kë po i kalon Luana Vjollca pushimet

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, më në fund si duket ka gjetur kohë për të pushuar.

Gjatë gjithë kohës ajo ka qenë e angazhuar me projekte të reja duke kryesuar listen e femrave që kanë punuar më shumë.

Tashmë Luana ka vendosur ti kalojë disa ditë në plazh dhe nuk dihet se nga kush po shoqërohet.

Vetë ajo i ka ndarë me ndjekësit disa postime në Instagram në të cilat nuk kishte se si të mos dukej provokuese.

Image
Image

TË NGJASHME