HomeShowbiz

Ja me kë po i kalon pushimet Kylie Jenner

Pas izolimit nga Covid-19, Kylie Jenner nuk kishte si të vepronte ndryshe përveç se të fillonte pushimet.

22-vjeçarja ka publikuar disa foto të reja ku shfaqet me bikini në ngjyrë portokalli në formë të përkryer fizike.

View this post on Instagram

????

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Ku do të shkojmë nga këtu”, ka shkruar Kylie krah fotove.

View this post on Instagram

where do we go from here

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Por Kylie nuk është vetëm në këto pushime ajo shoqërohet nga miku i saj Fai Khadra me të cilin ka ndarë edhe një foto.

Djaloshi simpatik është prej kohësh shok me motrat Jenner, dhe madje e kemi parë shpesh në fotot e Kylie-t apo Kendall-it.


TË NGJASHME