HomeShowbiz

Ja përse, Dafina Zeqiri e mbajti të fshehtë lidhjen e saj me DJ e njohur shqiptar

Tani e disa muaj mediat flasin për lidhjen e tyre.

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri për një kohë të gjatë e mbajti lidhjen e saj të fshehtë me Dj Geek. Por tani çifti po shijon lidhjen e tyre dhe kjo duket nga fotot e publikuara nga këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram.

Rezultati i imazhit për dafina dhe dj geek

Arsyeja që këngëtarja nuk e ka bërë publike lidhjen e saj më herët ishte se ajo ishte frikësuar nga dështimet e lidhjeve të mëparshme, të cilat kishin marrë fund pasi ishin bërë publike. Tani Dafi është kokë e këmbë e dashuruar dhe i dashuri i saj është pikërisht Dj Geek.

Madje na duhet ta pranojmë se ata shkojnë shumë si çift dhe duken shumë simpatikë bashkë.


TË NGJASHME