HomeShowbiz

Ja përse Rezarta Shkurta nuk qesh kurr në foto

Ndoshta mund ta keni vënë re në fotot e Rezarta Shkurtës sesa sharm dhe pozitivitet që ajo përcjell por ajo kurr nuk e ka shfaqur buzëqeshjen e saj në foto dhe kjo me patjetër duhet ta ketë një arsye.

Rezarta ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet shumë joshëse e veshur më bikini, duke nxjerrë në pah linjat trupore. Krahas fotos, Rezarta ka treguar dhe arsyen se përse ajo pozon gjithmonë serioze.

E dini pse unë nuk qesh asnjëherë në foto? Sepse pas çdo fotoje time, fshihet një super sherr nga pas kuintave! Fjalia fillon me: Si është e mundur, unë fotografoj të gjithë mua s’më shkrepet një foto e hajrit.

Dhe në fund pas një lufte më në fund me zor më shkrepet një foto, dhe kuptohet fytyra ime është kështu . Vajzat që i dashuri, burri i bën foto të bukura pa ankesa janë të përjashtuara të bëjnë koment këtu ”, ka shkruar Rezarta.


TË NGJASHME