HomeShowbiz

Ja romancat e Hollywood-it që përfunduan këtë vit

Kemi arritur në gjysmën e viti 2019-të dhe deri më tani kemi qenë dëshmitarë të disa ndarjeve brutale në Hollywood.

Dje u bë i ditur lajmi se edhe Bella Hadid dhe këngëtari The Weeknd i dhanë fund lidhjes së tyre sërish, ndërsa edhe çifte të tjera patën ndarje të bujshme gjatë këtij viti.

Ja cilët janë disa nga çiftet ndërkombëtare, ndarja e të cilëve bëri bujë në media.

Andrew Garfield and Rita Ora

Dua Lipa dhe Isaac CarewLady Gaga dhe Christian Carino

Gigi Hadid & Zayn Malik Split

Bella Hadid & The Weeknd

Dakota Johnson & Chris Martin

Bradley Cooper & Irina Shayk

Adele & burri i saj Simon Konecki


TË NGJASHME