HomeShowbiz

Ja se çfarë e nervozon Arbenita Ismajlin

Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të showbizit.

Dyshja nuk i kursejnë fotot dhe dedikimet romantike në rrjete sociale.

Reperi ishte së fundmi i ftuar në “Prive”, ku u përgjigj për 25 pyetje të ndryshme. Në këtë rubrikë nuk kishin si të mungonin pyetjet rreth partneres, Arbenitës. Fero u pyet se cili gjest i tij e nervozon modelen.

Reperi tha se Arbenita nervozohet kur ai kalon sa në një mesazh, në një tjetër, atëherë kur ajo është afër. “Kur i shikoj mesazhet direkt në mesazh edhe ajo qëllon ngat, ndoshta kjo”, u përgjigj Fero.


TË NGJASHME