HomeShowbiz

Ami bën urimin e vecantë për ditëlindjen e Ermalit

Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e tij të 37-të, e në një mori urimesh e mesazhesh që moderatori ka marrë në ditën e tij të shënuar, me siguri më i veçanti e kuptimploti ka qenë ai i bashkëshortes Amit.

Partnerja e jetës dhe e biznesit ka zgjedhur ta urojë publikisht Ermalin përmes një foto të çiftit, shoqëruar me disa fjalë të ndjera.

“Çdo vit që ikën më shumë të dua. Sa shumë gjëra kemi ndërtuar dhe kaluar bashkë dhe sa të tjera na presin”; ka shkruar Ami
Gëzuar Ermal!

 

 


TË NGJASHME