HomeShowbiz

Ja se cili është mashkulli që e shoqëron kudo Nora Istrefin

Nora Istrefi po vazhdon të relaksohet pas ndarjes nga Robert Berisha, ndërsa personi që po e shoqëron atë është Drilon Furra.

Nora dhe Era Istrefi kanë udhëtuar në Greqi, me gjasë për këngën e radhës. Ka zëra që po thonë se motrat po vijnë sërish me duet.

Era dhe Nora kanë pasur edhe një bashkëpunim, që rezultojë i suksesshëm dhe që goditi tregun e muzikës.

Motrat këngëtare aktualisht janë vetëm, pa ndonjë mashkull në krah. Nora, i dha fund martesës me Robert Berishën, pas 13 vitesh bashkë.

Nora, po shoqërohet kryesisht nga DJ i saj, Drilon Furra.

Pavarësisht përflitjeve, ky është i vetmi mashkull që e shoqëron thuajse kudo.


TË NGJASHME