HomeShowbiz

Ja si dukeshin fëmijë princat dhe princeshat e sotme (FOTO)

Në filma dhe përralla, ne shpesh nuk shohim se si lindin princat dhe princeshat. Por ashtu si ne, ata gjithashtu kishin një fëmijëri të mbushur me lojëra, ëndrra dhe faqe topolake, ku ishin të rrethuar nga të dashurit e tyre.

Për të parë se si ata u rritën dhe ndryshuan me kalimin e kohës, ne ju sjellim këto fotografi gjatë fëmijërisë së tyre të lumtur.

1. Princesha Eugenie
2. Meghan Markle
3. Princeshë Diana
4. Mbretëresha Elizabeta II
5. Princesha Margaret
6. Princi Harry
7. Princi Charles
8. Nëna Mbretëreshë
9. Duka i Edinburgut
10. Princi William
11. Princesha Anne
12. Kate Middleton

TË NGJASHME