HomeShowbiz

Ja si dukeshin këto ikona të Hollywood-it në të 20-tat e tyre (FOTO)

Goldie Hawn, Sharon Stone, Mel Gibson, Michael Douglas dhe Michelle Pfeiffer janë vetëm disa yje të filmit që ne i adhurojmë për talentin e tyre, dhe rolet e tyre epike do të qëndrojnë në kujtimet tona përgjithmonë. 

Por pak prej nesh kujtojnë se si këta dhe yjet e tjerë të Hollivudit dukeshin në fillim të karrierës së tyre si aktorë. Disa dukeshin mjaft ndryshe dhe madje janë të vështirë për t’u njohur në ato fotografi arkivore, por të gjithë duken me stil dhe të bukur.

Ne bëmë këtë kolazh që tregon yjet tanë të preferuar të Hollivudit sot dhe në të 20-at, dhe duket se koha nuk ka asnjë efekt në hijeshinë dhe karizmën e tyre.

Goldie Hawn
Harrison Ford
Anjelica Huston
Robert De Niro
Michael Douglas
Richard Gere
Diane Keaton
Jeff Bridges
Don Johnson
Barbra Streisand
Susan Sarandon
Silvester Stalone
Whoopi Goldberg
Denzel Washington
Michelle Pfeiffer
Mel Gibson
Jamie Lee Curtis
Sharon Stone
Melanie Griffith
Andie MacDowell

Ne besojmë se këta aktorë duken po aq të mrekullueshëm tani sa dukeshin në rininë e tyre. A jeni dakord? Cilët janë filmat tuaj të preferuar që shfaqin yjet e artikullit tonë? Le t’i diskutojmë ato në komente!


TË NGJASHME