HomeShëndeti

Ja si t’i hiqni pikat e zeza duke përdorur vetëm dy përbërës

Që t’i heqim pikat e zeza gjithnjë duhet menduar për ndonjë truk apo produkt që do ju kryejë punë.

Shumë femra dhe adoleshentë luftojnë me pikat e zeza në fytyrë. Arsyeja pse jeni lodhur nga to është sepse vazhdojnë të dalin vazhdimisht edhe pas pastrimit.

Të gjithë ato kremra që keni shpenzuar para nuk ju kanë dhënë ndonjë rezultat. Çdo gjë natyrale është shumë më e mirë.

Kjo maskë për fytyrën do ju heqë pikat e zeza dhe do e bëjë lëkurën tuaj të shkëlqejë.

Ju duhen këta përbërës:

  • Dy lugë qumësht
  • Një lugë xhelatinë pa aromë
  • Enë e disponueshme

Udhëzimet:

  • Përzieni të gjithë përbërësit në enën e disponueshme
  • Vendoseni përzierjen në mikrovalën tuaj dhe nxeheni atë për 15 sekonda
  • Vendoseni këtë përzierje në fytyrën tuaj
  • Lëreni të qëndrojë për 15 minuta
  • Filloni të qëroni maskën dhe do të vëreni që pikat e zeza nuk janë më.

TË NGJASHME