HomeShowbiz

Ja si u veshën të famshmit në “Met Gala 2021” (Foto)

Pas 1 viti pushim, Met Gala më në fund është rikthyer, edhe pse pak më vonë nga sa shpresonte dikush. Yjet dolën, disa më efektivisht se të tjerët. Le të shikojmë se si u veshën të famshmit!

1. Timothee Chalamet me Haider Ackermann

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të tapetit të kuq të modës timothee chalamet

2. Kim Kardashian me Balenciaga

gala 2021 u takua duke festuar në Amerikë një leksik të arritjeve të modës Kim Kardashian

3. Lupita Nyong’o me Versace

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të tapetit të kuq të modës lupita nyong'o në Versace

4.Pete Davidson me Thom Browne

gala 2021 u takua duke festuar në Amerikë një leksik të modës qilim të kuq pete davidson

5.Amanda Gorman me Vera Wang

gala 2021 u takua duke festuar në Amerikë një leksik të tapetit të kuq të modës amanda gorman

6. Yara Shahidi me Dior

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të tapetit të kuq të modës yara shahid

7. Tessa Thompson me Iris Van Herpen

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës Tessa Thompson

8. Kim Petras me Collina Strada

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të arritjeve të modës në qilimin e kuq Kim Petras

9. MJ Rodriguez me Thom Browne

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të modës mj rodriguez në thom browne

10. Kristen Stewart me Chanel Couture

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës Kristen Stewart

11. Rihanna me Balenciaga

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës Rihanna

12. Olivia Rodrigo me Saint Laurent

gala 2021 u takua duke festuar në Amerikë një leksik të modës olivia rodrigo

13. Ella Emhoff me Stella McCartney

met gala 2021 qilim i kuq ella emhoff

14. Barbie Ferreira me Jonathan Simkhai

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës barbie ferreira

15. Meghan Thee Stallion me Coach

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të mbërritjeve të modës megan ty ty hamshor

16. Billie Eilish me Oscar de la Renta

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të tapetit të kuq të modës Billie Eilish

17. Naomi Osaka me Louis Vuitton

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të modës naomi osaka në Louis Vuitton

18. Lil Nas X me Versace

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të mbërritjeve të modës lil nas x

19. Jennifer Lopez me Ralph Lauren

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të modës Jennifer Lopez në ralph lauren

20. Serena Williams me Gucci

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të arritjeve të modës Serena Williams në Gucci

21. Troye Sivan me Altu

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës troye sivan në altu

22. Iman me Harris Reed

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës t iman në harris kallam

23. Maluma me Versace

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës maluma në Versace

24. Lorde me Bode

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës lorde në bode

25. Alexandria Ocasio-Cortez me Brother Vellies

26. Teyana Taylor me Prabal Gurung

takuar gala 2021 teyana taylor

27. Whoopi Goldberg me Valentino Couture

2021 gala u takua duke festuar në Amerikë një leksik të modës Whoopi Goldberg në valentino couture

28. Kendall Jenner me Givenchy

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të modës Kendall Jenner

29. Dan Levy me Loewe

2021 u takua me gala duke festuar në Amerikë një leksik të tapetit të kuq të modës dan levy

30. Chloe dhe Halle Bailey me Rodarte

takoi gala 2021 Chloe dhe halle Bailey

31. Zoe Kravitz me Saint Laurent

gala 2021 u takua duke festuar në Amerikë një leksik të modës zoe kravitz

TË NGJASHME