HomeTeknologji

Jahti luksoz me helikopter e pishina, i frymëzuar nga anijet pirate të shekullit 17

Një super jaht spektakolar i frymëzuar nga anijet pirate të shekullit të 17-të është krijuar dhe vjen me helikopterin e vet, barin e pritjes, pishinën dhe garazhin.

Anija mbresëlënëse, e quajtur Caronte, është bërë ngaLazzarini Design Studio dhe ka tre dhoma gjumi dhe gjashtë nën kabina shtesë, përcjell albeu.com

Anija me stil është projektuar nga një anije e vitit 1600.

‘Motoja jonë është’ të mendojmë për të ardhmen, mos harro kurrë të kaluarën ‘, deklaruan nga kompania italiane Lazzarini


TË NGJASHME