HomeShowbiz

“Jam një single i lidhur”, Stine na bëri lëmsh me këtë përgjigje

Këngëtari Stine dhe jeta e tij private ka bërë shumë bujë kohët e fundit në shtypin rozë. Në fund të vitit të kaluar këngëtari Stine përmes një postimi në Instagram bëri me dije për të gjithë ndjekësit se është ndarë nga partnerja Graciela me të cilën ka një vajzë të quajtur Estia.

Në intervista të ndryshme çifti ka dhënë shenja se ata edhe mund të ribashkohen por gjithçka do t’ja lënë kohës.

Së fundmi, Stine është pyetur nga fansat për statusin e tij aktual:
“Je i lidhur apo single?”, e ka pyetur ndjekësi.

“Në fakt jam një single i lidhur!”, ka përfunduar Stine.


TË NGJASHME