HomeShowbiz

‘Jam regjistruar në…’, Tayna habit fansat

Tayna është reperja që u bë sensacion i vitit përmes debutimit në tregun e muzikës. Ajo që nga viti i kaluar ka publikuar një numër të konsiderueshëm projektesh muzikore e në të njejtën kohë ka mbajtur shumë koncerte në mbarë Europën.

Koncerti i fundit i reperes së talentuar është pikërisht ky i mbajtur në Zvicër. Tayna ka publikuar disa foto dhe video para mbajtjes së koncertit në Zyrih dhe sa bukur duket e tregojnë pamjet e mëposhtme.

Ajo ka marrë shumë komente pozivite, ndërkohë që një komentuese i shkruan: “Më mungon, hajde moooo”. Më pas Tayna ka treguar edhe njëherë nivelin e saj të lartë të humorit duke i thënë: S’mundem, jam regjistruar në azil”.

Kjo batutë e saj ka shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit e saj.

taynaazil.PNG

TË NGJASHME