HomeShowbiz

Java e Modës/ Look-u i Cardi B, rrëmben gjithë vëmendjen

Cardi B është një ndër reperet më të famshme në botë, këngët e të cilës kthehen menjëherë në hite dhe kapin miliona klikime në Youtube.

Cardi B është e zënë sërish me një pamje tjetër në “City of Love” në Javën e Modës në Paris.

Nga veshja e saj me lule ajo mori vëmendjen e ngjajres ku mori pjesë.

Të dielën, Cardi B dukej e pikturuar kokë e këmbë.

Image

TË NGJASHME