HomeShowbiz

Jeni njohur me Arbenitën e Instagramit, por jo me atë të jetës reale

Modelja nga Kosova njihet për pamjen e saj natyrale dhe një bukuri që i tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me daljen e parë. Arbenita Ismajli u kthye në një prej vajzave më të përfolura në mediat online për bukurinë e saj dhe lidhjen me reperin Fero.

Arbenita se ka aspak problem të tregojë “defektet” e saj për ndjekësit. Postimet e saj të fundit në instastory janë me të vërtetë interesante. Modelja seksi me dy “moode” të Rihannës, na tregoi se si është ajo në Instagram dhe si është në jetën reale. Arbenita, me siguri këtë postim e kishte për të treguar se sa shumë kujdesemi kur publikojmë foto në rrjetet sociale.


TË NGJASHME