HomeShowbiz

Jenner dhe Jordyn Woods takohen për herë të parë pas skandalit të tradhtisë

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods janë parë në publik bashkë për herë të parë që nga skandali i tradhtisë, me Tristan Thompson. Një dëshmitar ka thënë për Enews se vajzat janë parë bashkë duke konsumuar mëngjes.

“Dukej shumë e rastësishme dhe të dyja diskutonin ndërsa hanin mëngjes”, tha një dëshmitar okular për E! News.

Ky takim është hera e parë që palët janë parë së bashku pas lajmit se ish-i i Khloé Kardashian, Tristan Thompson, e kishte tradhtuar atë me Woods. Menjëherë pas skandalit, Woods u largua nga shtëpia e Jenner, ku kishte jetuar për më shumë se një vit.

 


TË NGJASHME