HomeShowbiz

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt fotografohen bashkë pas shumë vitesh

Dikur Jennifer Aniston dhe Brad Pitt ishin një nga çiftet më të dashur për publikun dhe sigurisht ritakimi i tyre në SAG Awards bëri goxha bujë. Ata u vlerësuan të dy me çmim mbrëmjen e kaluar, Jennifer si aktorja më e mirë në një serial “The morning show”, ndërsa Brad si aktori më i mirë në rol mbështetës tek “Once upon a time in Hollywood”. Pas këtij momenti, ata u takuan publikisht për herë të parë. Brad i mbante dorën teksa bënin shaka e qeshnin dhe ky moment ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Që pasi Brad ?shtë divorcuar nga Angelina dhe Jennifer nga Justin, kishin rastistur në të njëjtat festa por asnjëherë nuk ishin fotografuar bashkë. Kjo është foto e parë pas shumë vitesh dhe rrjeti po ‘çmendet’!


TË NGJASHME