HomeShowbiz

Jennifer Lopez, 49 vjeçe, por mbetet një nga femrat më seksi në botë

Jennifer Lopez po i afrohet të 50-ve, por fiziku i saj është i mrekullueshëm. JLO festoi 49-vjetorin, ku pozoi e veshur me bikini dhe dukej mahnitëse.

Këngëtarja e ka kaluar ditëlindjen në Bahamas me të dashurin e saj dhe familjarë. Ata kanë pozuar me shishe shampanje në duar dhe e sigurisht e gjithë vëmendja është te 49-vjeçarja.

Për të, koha ka ndaluar dhe vitet nuk janë gjë tjetër veçse një tregues./pamfleti.net


TË NGJASHME