HomeShowbiz

Jennifer Lopez guxon me këtë fustan

 Jennifer Lopez ka qenë e zënë duke promovuar filmin e saj “Hustlers”, i cili u publikua tre muaj më parë.

Ylli 50-vjecar u shfaq në qendrën e fondacionit SAG-AFTRA Robin Williams në NYC bashkë me yjet Constance Wu, Keke Palmer, Julia Styles dhe Lili Reinhart.

Ajo  dukej magjepëse derisa rrezikoj në temperatura të ngrira me një fustan të gjatë mëdafshi


TË NGJASHME