HomeShowbiz

Jennifer Lopez ngre temperaturat me fotot e fundit, shfaqet topless (FOTO)

Artistja me famë botërore, këngëtarja dhe aktorja 51-vjeçare, Jennifer Lopez njihet për format bombastike trupore, pavarësisht moshës që ka, të cilat ajo nuk ngurron së shfaquri në çdo moment.

Edhe pse ajo sot është 51 vjeç, koha nuk ka ecur për të, ajo vijon që të rinohet dita ditës dhe nuk e njeh fjalën plakje. Nuk duhet të harrojmë edhe faktin se Lopez është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Në një video të fundit ajo është shfaqur nudo dhe ka rritur temperaturat në këtë prag dimri.

Kujtojmë se ditëve të fundit ajo u kritikua edhe për performancën e saj erotike në AMA,  pasi u tha se kopjoi Beyoncen.


TË NGJASHME