HomeShowbiz

Jennifer Lopez shfaqet më seksi se kurrë

Jennifer Lopez nuk ka marrë ende propozimin për martesë nga Alex Rodriguez, që i ka dhuruar këngëtares një unazë 4.5 milion dollarë.

Aleks akuzohet nga shumë femra, se kanë pasur marrëdhënie së fundmi me bashkëshortin e ardhshëm të JLo.
Lopez nuk është prekur aspak nga ky skandal, përkundrazi vazhdon të postojë foto me të dashurin dhe fëmijët e saj.

Instagram, ajo poston edhe disa foto pikante, ku shfaqet me bikini rozë dhe tregon format e saj perfekte. Pavarësisht moshës 49 vjeç, Jennifer tregon kështu një moment nga filmi i ri ku është protagoniste, Hustlers, ku ajo luan rolin e një striptisteje.


TË NGJASHME