HomeShowbiz

Jennifer Lopez shfaqet nga palestra, tregon trupin ‘bombë’

Në moshën 50 vjeçare, Jennifer Lopez duket më mirë se kurrë dhe këtë e dëshmoj në filmin e fundit, Hustlers.

Tani ajo po merret me periudhën më të vështirë të Marry Me, në të cilin ajo luan me Owen Wilson.

Të dielën ajo u shfaq në Instagram duke treguar frytet e punës së saj, gjatë një stërvitjeje.

Edhe pse në moshën 50 vjeçare, Jennifer Lopez duket se është në formë shumë bombastike.



TË NGJASHME