HomeShowbiz

Jo vetëm këngëtare, Keisin tashmë do e shihni edhe në këtë profesion

Vajza e këngëtarit të njohur, Sabian Medinit, është kthyer në një ndër femrat më të komentuara në rrjete sociale.

Keisi është marrë me modeling dhe ka realizuar këngën e saj në bashkpunim me Seldi Qalliun.

Por në një foto të publikuar në Instagram, bukuroshja ka lajmëruar se tashmë i është futur dhe aktrimit, madje do të ketë rolin protagonist në filmin “Gjurmë pa shenjë”.


TË NGJASHME