HomeShowbiz

Joga, sekreti i bukurisë së Georginas

Georgina Rodriguez është një nga femrat më të bukura aktualisht në botë.

E dashura e Cristiano Ronaldos shquhet për format e saj trupore. Në një intervistë për mediat Rodriguez është shprehur se meritë për trupin e saj i ka Joga, një sport që e aplikon shpesh.

Falë edhe 5-herë fituesit të Topit të Artë modelja argjentinase është bërë shumë e famshme dhe tashmë numëron 14,3 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”.


TË NGJASHME