Lajme Lifestyle Showbiz

Jona Spahiu në një foto të ëmbël me të birin

Moderatorja e njohur u bë mama e një djali vetëm pak javë më parë. Plot emocione dhe momente të rralla që në jetën e një vajze që bëhet prind për herë të parë, mbeten kujtime të pashlyera.

Por, vetëm sot, Jona Spahiu na ka treguar një tjetër episod nga dita e saj! Prezantuesja ka ndarë me të gjithë ndjekësit virtual një moment nga fillimi i ditës, ku ajo shfaqet e relaksuar, me birin, ku shfaq vetëm këmbët e vogla të tij. Ajo shkruan: “Raiden, Vakti i parë: Vitamin D. Jona, Vakti i parë: Këmbët e tij”, shkruan Jona në foton e fundit.

Related posts

Juncker: Kemi besim te Trump për marrëdhëniet SHBA-BE

Anxhela news

Njihuni me qytetin që i ka të ndaluara thashethemet

Xhensila Gotanews

Kënga më re “9 pranverat” e Ermal Metës lançohet në radio

Mila
Na Kontaktoni!