HomeShowbiz

Jordyn Woods, habit me veprimet e saj

Jordyn Woods po habit gjithmonë e më shumë me veprimet e saj pas skandalit të tradhtisë së Tristan Thompson.

Ajo u fotografua duke u puthur në buzë me babain e True dhe mesa duket kjo nuk i ka bërë aspak përshtypje 21-vjeçares dhe ajo nuk ka ndërmend të ndalet me flirtet.

Së fundmi ajo është parë në një lokal nate me ish të dashurin e Khloe Kardashian.

Në një video të publikuar së fundmi nga “TMZ” shihet se dyshja ka qenë shumë pranë njëri-tjetrit dhe kërcimi i Jordyn ka rënë shumë në sy.

Ajo i ka dhuruar James një kërcim provokues dhe pas përfundimit të festës janë larguar bashkë.


TË NGJASHME