Lajme Lifestyle Showbiz

Joshëse si kurrë më parë, Khloe Kardashian nuk i lë vend imagjinatës

Khloe Kardashian duket tejet joshëse në fotografinë e fundit.

Khloe Kardashian ka pozuar lakuriq për web-sajtin e motrës, Kourtney Kardashian.

Ajo publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur, ndërsa pjesët intime i mbuloi me anë të një çarçafi.

35-vjeçarja pozoi për “Poosh” e grimuar e me flokë të lëshuara në krahë, ndërsa në plan të parë në këtë foto kishte vënë të pasmet.

Kujtojmë se Khloe Kardashian muaj më parë i dha fund lidhjes me Tristan Thompson, për shkak të tradhtisë. 

Related posts

Boursorama: Ia vlen të zbuloni sharmet e Shqipërisë

Klaudia gotanews

SHBA largon diplomatët nga Venezuela

Mila

Bilanci pas tërmetit: Në Tiranë dhe Durrës

Mila
Na Kontaktoni!