HomeShowbiz

Ju kishte munguar? Kim Kardashian tregon linjat mahnitëse

Kim Kardashian njihet për postimet e saj shumë provokuese.

Kim dhe motrat e saj Khloe dhe Kourtney goditën tapetin e kuq në People Choice Awards në LA të dielën në mbrëmje.

39 vjeçarja zbuloj se kohët e fundit po vishet më rroba më të vogla se vitin e kaluar, duke goditur kësaj radhe me fustan gjarpi nga Versace.

Vajzave iu bashkua edhe nëna e tyre Kriss Jenner.

Image

TË NGJASHME