HomeUdhëtime

Ju nuk do ta besoni se çfarë fshihet brenda kësaj lokomotive të vjetër të braktisur…

Disa lokomotiva të cilësisë së mirë të trenave janë vendosur në një pyll piktoresk në Montana, SHBA dhe janë kthyer në hotele luksoze. 

Në fillim mund të ndiheni të çuditshëm duke kontrolluar banesa të tilla të çuditshme, por në momentin që futeni brenda, të gjitha dyshimet tuaja përzihen me tymin e trenave dhe zhduken!

Ju ftojmë në bord të hidhni një vështrim në këtë hotel unik. Është koha për të bërë check-in!

Në fillim nuk u besoni syve tuaj: ‘A është kjo adresa e duhur?’

Por kur futesh në kuzhinë, ndihesh menjëherë si në shtëpi.

Në dhomën e gjumit, ka hapësirë ??të mjaftueshme për një krevat me madhësi mbretërore!

Jeni të mirëpritur të eksperimentoni me gatimin në zonën e gjerë që keni në dispozicion. 

Këtu është dhoma e ndenjes me një stil të ndriçuar mirë. 

Një hyrje private do të thotë që ju mund ta filloni ditën tuaj me një shëtitje të këndshme jashtë. 

Ka edhe një oxhak në dhomën e gjumit për komoditet shtesë. 

Ikja juaj nëpër ëndërra.

Një fole e vogël për të gjithë zogjtë e dashuruar.

Një dhomë ndryshme, me pamje nga natyra e egër. 

Ky ka vend për gjashtë persona, ashtu si në tren. 


TË NGJASHME