HomeShowbiz

Ju pëlqen kështu?! Albana Osmani ndryshon look

Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune!

Si të gjitha vajzat VIP të showbiz-it edhe Albana ndryshoi look.

Ajo tashmë është një kokëkuqe seksi dhe pamjen e re e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Albana ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë duke kënduar, dhe ajo çka bie më shumë në sy janë flokët.

https://www.instagram.com/p/B3ZG2aklhml/

Menjëherë ndjekësit e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen që i ka pëlqyer shumë.


TË NGJASHME