Lajme Lifestyle Showbiz

Ju pëlqen kështu?! Albana Osmani ndryshon look

Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune!

Si të gjitha vajzat VIP të showbiz-it edhe Albana ndryshoi look.

Ajo tashmë është një kokëkuqe seksi dhe pamjen e re e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Albana ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë duke kënduar, dhe ajo çka bie më shumë në sy janë flokët.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Menjëherë ndjekësit e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen që i ka pëlqyer shumë.

Related posts

Grabitja, vajza e Admir Muratajt padit Policinë e Shtetit

Xhensila Gotanews

Këto mite të bukurisë ju bëjnë të dukeni keq

Mila

Spanjë, Garda Civile vendos ne pranga 11 sportistë

Oliver news
Na Kontaktoni!