HomeShowbiz

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, set fotografik për revistën e njohur

Çifti i njohur, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber tani kanë realizuar një set fotografik për revistën e njohur ‘Vogue’, shkruan Indeksonline.

Të veshur në të bardha, burimet e afërta me çiftin kanë deklaruar se ky set fotografikë do të jenë një mënyrë e festimit të dashurisë së tyre ditës së madhe.

Ky burimi deklaroj për revistën ‘People’, se ata dëshirojnë që ti tregojnë botë se sa të lumtur janë së bashku, si po funksionon martesa e tyre dhe planet për të ardhmen.

Në këtë set, dyshja u kujdese që të kombinohen në veshje.


TË NGJASHME